Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Ledax - Stárněte podle svého / Služby / Klub R51 plus České Budějovice

Klub R51 plus České Budějovice

Podrobnosti o zpracování osobních údajů a vaše práva jsou popsána v Zásadách zpracování osobních údajů.

* označené položky jsou povinné

Klub R51 plus je klubem pro všechny, kteří  již  dosáhli „zralého“ věku, děti mají odrostlé, a tudíž mají možnost se opět věnovat svým zájmům, případně nacházet nové koníčky a aktivity.

Setkání Klubu R51 se konají v Riegrově 51 v Českých Budějovicích, každé první úterý v měsíci (vyjma letních prázdnin) od 17:30 hod. 

Více o Klubu R51 plus:

  • každé první úterý v měsíci je přichystán zajímavý program, který inspiruje, poučí i vzdělá.
  • setkání jsou vždy rozdělena do několika tématických rubrik. Splnit si svůj sen... rozhovory se zajímavými osobnostmi o úspěchu v plnění životních snů, Nikdy není pozdě... představení činností, se kterými nikdy není pozdě začít, Podaná ruka...informuje o službách, které můžou pomoci v různých životních situacích. 
  • aktivity Klubu R51 plus se stále rozšiřují, kromě úterních večerů se organizují například kurzy, exkurze a  besedy na různá zajímavá témata.
  • organizátorem je obecně prospěšná společnost Ledax, která vedle svých zdravotnických a sociálních služeb chce nabídnout i něco navíc.

Kontakty

Klub R51 plus


Ledax
e-mail: info@ledaxsenior.cz
telefon: 800 221 022 (všední dny od 7:30 do 15:30)
www.ledaxsenior.cz