F3430ADD-90D4-4700-8614-91561CE41335

Podporovatelé i umělci se sešli na vernisáži k Dobročinné aukci pro Domácí hospic Ledax

pondělí, 8. dubna 2024

Čtvrteční podvečer patřil v Galerii Panská 1 v Českých Budějovicích vernisáži předaukční výstavy uměleckých děl, které budou k vydražení v Dobročinné aukci pro Domácí hospic Ledax. Sešli se příznivci umění, podporovatelé hospice, ale dorazili osobně i někteří umělci.

„Jsme moc rádi za toto spojení umění a dobročinnosti a velmi si vážíme všech dárců, kteří věnovali svá díla do letošní aukce. V loňském roce přinesla Dobročinná aukce na podporu Domácího hospice Ledax necelých 360 000 Kč. Doufáme, že i letos se najdou podporovatelé, kteří si rádi pořídí umělecké dílo s přesahem do dobročinnosti,“ říká ředitelka Domácího hospice Ledax Eliška Hájková.

Vernisáž přišli podpořit i někteří jihočeští umělci, kteří svá díla věnovali. Potkat jste tak mohli Daniela Kyncla, Michaela Hona, Petru Podzimkovou, Lenku Pužmanovou, Zuzanu Veselou i Danielu Hromadovou.

„Samotným večerem Dobročinné aukce provede i v letošním roce Milan Džuba. Moc si vážíme i záštit, které nad aukcí převzali pan hejtman Martin Kuba, jeho náměstkyně Lucie Kozlová a také paní primátorka Dagmar Škodová Parmová, dodává Eliška Hájková.

Všech 43 položek bude možné vydražit osobně 18. dubna od 19 hodin v Riegrově 51 anebo online na portálu Livebid.cz.

 Ve čtvrtek 4. dubna proběhla v Galerii Panská 1 vernisáž předaukční výstavy Dobročinné aukce pro Domácí hospic...

Vernisáž k Dobročinné aukci pro Domácí hospic Ledax přilákala umělce i podporovatele
Vernisáž k Dobročinné aukci pro Domácí hospic Ledax přilákala umělce i podporovatele
Vernisáž k Dobročinné aukci pro Domácí hospic Ledax přilákala umělce i podporovatele