Domácí hospic Ledax

Domácí hospic Ledax

Život občas přináší situace, ve kterých nikdo z nás nechce být. Díky Domácímu hospici Ledax v té jedné z nejtěžších nemusíte být sami.

Podáme vám důležitou pomocnou ruku v případě, že si pro vaše blízké přejete poklidný odchod v bezpečí domova nebo si to přejí oni sami. Postaráme se o veškerou zdravotní a lékařskou péči, naši psychologové pomohou vám i vašim blízkým projít touto situací s co nejmenšími obavami a budeme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Služba Domácího hospice Ledax je dostupná v okrese České Budějovice a na Kaplicku. Možnosti dojezdu ke klientům závisí na našich aktuálních možnostech, zašlete nám poptávku nebo nám zavolejte.

V čem všem se na nás můžete spolehnout?

  • Veškerá zdravotní péče o umírajícího
  • Psychologická péče a duchovní podpora pro rodinu a blízké
  • Zapůjčení potřebného zdravotnického vybavení
  • Budeme tu pro vás až do poslední chvíle
  • Zajišťujeme terénní odlehčovací službu a sociální poradenství

Chcete se na něco zeptat nebo službu Domácího hospice Ledax využít?

Kontaktujte naši sociální pracovnici na čísle 702 270 049 v pracovní dny od 7:30 do 15:30.

 

Je služba zpoplatněna?

Pokud je ošetřujícím lékařem diagnostikováno terminální stádium onemocnění (tzn. není možná žádná další léčba), spojte se s naší sociální pracovnicí. Terminální stádium potvrzuje náš lékař (paliatr) a v tomto případě je služba Domácího hospice Ledax plně hrazena ze zdravotního pojištění umírajícího.

Využít naši službu můžete i v případě, kdy zatím není diagnostikováno terminální stádium, ale chcete mít svého blízkého doma. V takovém případě služba není hrazena ze zdravotního pojištění a veškeré poplatky najdete v našem ceníku.

 

Naše organizace je zapojena do projektu Centra paliativní péče, z. ú., který systematicky mapuje rozvoj hospicové péče v ČR. Součástí tohoto projektu je i sběr zpětné vazby prostřednictvím dotazníku, který klientům / rodinám klientů rozesíláme po ukončení péče. Zpětná vazba je pro vylepšování služeb Centra paliativní péče i Domácího hospice Ledax velmi důležitá.

Poptat domácí hospic

Podrobnosti o zpracování osobních údajů a vaše práva jsou popsána v Zásadách zpracování osobních údajů.

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Díky vaší podpoře pomůžeme klientům strávit poslední chvíle života doma a mezi svými. Naše služby jsou hrazeny z více zdrojů. Finanční prostředky získáváme částečně z veřejného zdravotního pojištění, z plateb od...