Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Ledax - Stárněte podle svého / Ledax opět spoluorganizuje konferenci Sociální služby nejen v Evropě

Ledax opět spoluorganizuje konferenci Sociální služby nejen v Evropě

 
047
 

Letošní ročník konference se bude konat ve dnech 30. a 31. května v Mikulově a svou záštitu nad ní převzal JUDr. Bohumil Šimek, hejtman Jihomoravského kraje a Mgr. Marek Šlapal, náměstek hejtmana Jihomoravského kraje pro oblast sociálních věcí a zdravotnictví.

Návštěvníci si i letos mohou poslechnout příspěvky nejen českých expertů na sociální problematiku, ale i odborníků z Austrálie, Turecka nebo třeba Nizozemska.

Konference Sociální služby nejen v Evropě (dříve konference Sociálních služeb v České republice a v Evropě) vznikla ve spolupráci s Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR a reaguje na aktuální poptávku po informacích ohledně systémů a poskytování sociálních služeb, kvalitě a dostupnosti služeb nejen v České republice, ale i v ostatních, méně či více vzdálených zemích. Jedná se o celorepublikovou konferenci s předpokladem účasti zástupců se sociální sféry nejen z ČR.

Více informací na webu konference.