Novinky

Pečení svatomartinských rohlíčků v Domově pro seniory Vysoké Mýto

Dnešní den jsme se věnovali pečení svatomartinských rohlíčků. Odpolední posezení jsme proložili jejich ochutnávkou, při které jsme si povídali a četli zajímavostí o Svatém Martinovi. Závěr odpoledne se nesl v duchu...

Dlabání dýní v Domově pro seniory Vysoké Mýto

Podzim je spojený také s dlabáním dýní. Do této činnosti se zapojili klienti ze všech pater Domova pro seniory Vysoké Mýto, dopoledne si všichni užili v dobré náladě. Výsledek stál za to.

Dotazníkové šetření

čtvrtek, 5. října 2023

Dotazníkové šetření

Vážené rodiny, velmi si vážíme toho, že Váš blízký využívá sociální služby společnosti Ledax. Rádi bychom znali Váš názor na kvalitu námi poskytovaných služeb. Obracíme se proto na Vás s prosbou o vyplnění dotazníku...

Mezinárodní den seniorů

neděle, 1. října 2023

Mezinárodní den seniorů

Přejeme vše nejlepší k Mezinárodnímu dni seniorů.

Den otevřených dveří v Domově pro seniory Vysoké Mýto

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na Den otevřených dveří v Domově pro seniory Vysoké Mýto, který se uskuteční ve středu 4. října 2023 od 9 do 15 hodin.

Sbírka na podporu péče o klienty a zlepšování prostředí

V Domově pro seniory Vysoké Mýto pečujeme o naše klienty s láskou. Neustále vymýšlíme nové aktivity, díky kterým rozvíjíme a udržujeme soběstačnost klientů.

Právě vyšly zářijové Ledax NOVINY

pondělí, 11. září 2023

Právě vyšly zářijové Ledax NOVINY

Zářijové číslo přináší skvělý sloupek Mirky Nezvalové na téma "A léta běží, vážení".

„Poděkování od rodiny seniora mě vždy potěší,“ říká vrchní sestra Bohdana Turková

Jaké je to pracovat v domově pro seniory? V krátkém rozhovoru s vrchní sestrou Domova pro seniory Vysoké Mýto Bohdanou Turkovou nahlédnete péči o seniory z trochu jiného úhlu pohledu, než jste zvyklí.

Focení v Domově pro seniory Vysoké Mýto

Od posledního velkého focení uběhly dva roky. Nový web si zaslouží i nové fotografie. Proto jsme využili letní čas k nafocení nových obrázků. Všichni si focení užívali. Odměnou jsou krásné fotografie od fotografa Radka...

Lamy v Domově pro seniory Vysoké Mýto

pátek, 11. srpna 2023

Lamy v Domově pro seniory Vysoké Mýto

Ve čtvrtek 10. srpna náš domov navštívila paní Okáčová z Blanska. Přivezla nám ukázat svoje lamy a pejsky, vycvičené k terapii.

Archiv novinek