Novinky

SenTable v Centru sociálních služeb Emausy

úterý, 19. března 2024

SenTable v Centru sociálních služeb Emausy

Máme rádi nové věci a rádi objevujeme nové možnosti při práci s našimi klienty, zakoupili jsme interaktivní dotykový stůl SenTable.

Březnové Ledax NOVINY právě vyšly

středa, 13. března 2024

Březnové Ledax NOVINY právě vyšly

Letošní první číslo Ledax NOVIN přináší velký rozhovor s MUDr. Alešem Chrdlem, primářem infekčního oddělení českobudějovické nemocnice. V rozhovoru říká: "Důležitá je čilá mysl, pohyblivé tělo a dobré vztahy s lidmi...

Všechno nejlepší k Mezinárodnímu dni žen

Přejeme všem ženám, dívkám, našim klientkám a zaměstnankyním vše nejlepší k Mezinárodnímu dni žen. Děkujeme, že s námi pomáháte.

Konference Paliativní a hospicová péče v jižních Čechách

aneb před smrtí neutečeš. Konferenci pořádal v Českých Budějovicích 6. března 2024 Jihočeský kraj pod záštitou hejtmana Martina Kuby.

Hledáme dobrovolníky

čtvrtek, 29. února 2024

Hledáme dobrovolníky

Do centra sociálních služeb hledáme dobrovolníky pro individuální i skupinové návštěvy klientů. Pouhá přítomnost spřízněné osoby, povídání si, předčítání nebo krátká procházka dokážou zázraky.

Pomohli jste nám zlepšit komfort pro naše klienty, děkujeme

Děkuji z celého srdce všem, kdo finančně přispěli na sprchový systém Ruby pro naše nepohyblivé klienty. Pomohli jste nám zlepšit jejich komfort.

Návštěva koncertu Jihočeské filharmonie

Velmi se nám líbil i další koncert Jihočeské filharmonie v kostele sv. Anny v Českých Budějovicích. Nadchl nás sólista na hoboj. Úžasný koncert!

Jihočeská filharmonie

pondělí, 15. ledna 2024

Jihočeská filharmonie

Máme velkou radost, že díky vstřícnosti Jihočeské filharmonie můžeme navštěvovat generální zkoušky. Moc děkujeme i těm, kteří nás doprovází.

Konec roku 2023 v Centru sociálních služeb Emausy

Podívejte se na fotoreportáže z akcí, které se konaly koncem roku 2023 v Centru sociálních služeb Emausy.

Právě vyšly prosincové Ledax NOVINY

čtvrtek, 7. prosince 2023

Právě vyšly prosincové Ledax NOVINY

Prosincové číslo Ledax NOVIN přináší sloupek Mirky Nezvalové na téma "Až se zima zeptá". Všechny určitě potěší rozhovor s hercem, režisérem a scénáristou Jiřím Mádlem. Dozvíte se, co se událo v našich domovech a...

Archiv novinek