Prohlédněte si katalog děl Dobročinné aukce pro Domácí hospic Ledax

Prohlédněte si katalog děl Dobročinné aukce pro Domácí hospic Ledax

středa, 20. března 2024

Druhý ročník Dobročinné aukce pro Domácí hospic Ledax se uskuteční už 18. dubna 2024 v prostorách Riegrovy 51. Všechna díla je už teď možné si prohlédnout v online katalogu nebo si můžete stáhnout digitální verzi toho tištěného.

Máme velkou radost, že se povedlo díky umělcům, umělkyním, majitelům a majitelkám uměleckých děl uspořádat druhý ročník Dobročinné aukce pro Domácí hospic Ledax. Ta loňská přinesla na podporu našeho domácího hospice krásných 359 800 Kč.

V letošním ročníku bude k vydražení 43 položek a všechny si můžete už teď prohlédnout v online katalogu na Livebid.cz

Online aukční katalog na LivedBid.cz Katalog děl ke stažení Aukční řád

Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout díla od jihočeských umělců, ale sešlo se nám i několik kousků z jiných kousků republiky a děl od umělců, kteří vystavují i v zahraničí. Ani letos nechybí díla od Daniela Kyncla, Petry Podzimkové, či Jaromíra 99. Nejvýraznějšími díly jsou pak ty od Michaela Hona, Jana Herese a Patrika Hábla

Všechna díla budou k vidění během předaučkní výstavy, která potrvá od 4. do 11. dubna v Galerii Panská 1, kde se můžete těšit také na vernisáž. Ta proběhne 4. dubna od 17:30.

Veškerý výtěžek z Dobročinné aukce použijeme na dofinancování nákladů spojených s péčí o klienty Domácího hospice Ledax.

Těšíme se na vás!