Ledax - Stárněte podle svého / Služby / Převzetí provozování pobytového zařízení nebo terénní služby pro seniory

Převzetí provozování pobytového zařízení nebo terénní služby pro seniory

Podrobnosti o zpracování osobních údajů a vaše práva jsou popsána v Zásadách zpracování osobních údajů.

* Povinné položky

Společnost Ledax poskytuje různé typy sociálních i zdravotních služeb pro seniory a osoby se zdravotním postižením. Ledax působí na trhu od roku 2003 a disponuje týmem odborníků, kteří mají zkušenosti s provozováním sociálních i zdravotních služeb.

Mezi aktivity společností Ledax patří:

  • provozování terénních i pobytových sociálních služeb v Jihočeském kraji, kde jsou poskytovány sociální služby cca 2 200 uživatelům za rok (pečovatelská služba a osobní asistence, domov pro seniory, domov se zvláštním režimem)
  • provozování pobytových sociálních služeb domov pro seniory a domov se zvláštním režimem v Pardubickém kraji
  • základní sociální poradenství a odborné poradenství pro seniory
  • aktivizační programy pro seniory v klubech důchodců a v domech s pečovatelskou službou
  • realizace seniorského Klubu R51plus a S-Klub
  • organizace konferencí - konference Senior Living 2006 – 2011, konference Komunitní služby nejen pro seniory a OZP 2015 a Konference sociální služby v ČR a v Evropě 2016 a Konference Sociální služby nejen v Evropě 2017 (pořádáno společně s Asociací poskytovatelů sociálních služeb).

 

Cílem Ledaxu je poskytovat uživatelům komplexní péči v různých životních etapách. Společnost se věnuje problematice seniorů v celé šíři, zaměstnanci společnosti jsou zapojeni do komunitního plánování sociálních služeb na místní i krajské úrovni a aktivně se zapojují do aktivit směřujících k postupnému zlepšování situace seniorů v současné společnosti. Ledax garantuje kvalitní poskytování registrovaných sociálních služeb a provozování zařízení sociálních služeb s důrazem nejen na dodržování standardů kvality sociálních služeb, individuální přístup, ale také na odbornost a úctu k uživatelům služeb.
       

Kontakty

Ledax

Riegrova 51
370 01 České Budějovice

telefon: 800 221 022
e-mail: info@ledaxcr.cz