Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Ledax - Stárněte podle svého / Slavilo se 5 let provozu ve Vysokém Mýtě

Slavilo se 5 let provozu ve Vysokém Mýtě

 
LX_VM_DSVM_hlavni_fotografie
 

Rok 2016 začal oslavou 5 let výročí existence Domova pro seniory Vysoké Mýto, což je zároveň i období, po kterou ho Ledax provozuje. Výročí je vždy příležitostí nejen k rekapitulaci uplynulých let, ale zároveň a především k plánování let dalších.

Plány se hned začaly měnit v realitu, takže v průběhu roku byl založen komunitní klub  S-KLUB, který je určen nejen pro seniory a veřejnost z Vysokého Mýta, ale i z přilehlých obcí. Má být místem pro setkávání vrstevníků, seberealizaci a vzdělávání a zároveň má otevřít dveře Domova veřejnosti.

Další novinku připravuje Domov pro seniory již na leden 2017, kdy bude zahájeno poskytování odlehčovací služby. Cílem této služby je umožnit osobě, která pečuje o seniora v domácím prostředí, nezbytný čas pro odpočinek nebo jiné aktivity, při kterých není možné o dotyčnou osobu pečovat. Ledax plánuje vytvořit 4 lůžka odlehčovací služby.