Týden sociálních služeb ve střediscích Ledax

Týden sociálních služeb ve střediscích Ledax

pondělí, 2. října 2023

Již 15. týden sociálních služeb proběhne od 2. do 8. října. V tomto týdnu se ještě více upozorňuje na důležitost sociálních služeb, které jsou potřebnou součástí moderní společnosti. A abyste do této oblasti nahlédli, budete moci dorazit na dny otevřených dveří či jiné zajímavé přednášky či akce i do středisek Ledax.

Dačice

V našem středisku v Dačicích je pořád živo. Proto tomu nebude jinak ani v týdnu sociálních služeb. V domě s pečovatelskou službou proběhnou rovnou tři akce.

  • 2. října od 14 hodin přednáška „Jak nenaletět šmejdům z on-line světa“. Přednáškou vás provede nprap. Věra Mžiková z Krajského ředitelství Policie Jihočeského kraje.
  • 4. října od 14 do 16 hodin poslední setkání „Středa s knihou“.
  • 5. října v 9 hodin přivítáme v Křesle pro hosta pana starostu Miloše Nováka.

Trhové Sviny – Ledenice

Středisko v Trhových Svinech připravilo program v domě s pečovatelskou službou v Ledenicích. Na „Posezení s hudbou“ můžete dorazit 3. října od 15:30 hodin.

České Budějovice

Zajímá vás, jak do chodí v domě s pečovatelskou službou v Českých Budějovicích? Přijďte 4. října mezi 9. a 16. hodinou na Den otevřených dveří v domech s pečovatelskou službou na adresách Plzeňská 42 a Tylova 11.

Jindřichův Hradec

V domě s pečovatelskou službou na adrese Větrná 50 se 4. října od 13 hodin uskuteční přednáška Anděla strážného na téma SOS tlačítko. SOS tlačítko představí sociální pracovnice Mgr. Zuzana Vodáková.

Týn nad Vltavou – Zliv

Trénování paměti je důležité a myslíme na to i v domě s pečovatelskou službou ve Zlivi. V Klubovně seniorů proběhne 4. října od 14 hodin „Zábavné odpoledne pro seniory při trénování paměti“ s lektorkou.

Kaplice

Středisko v Kaplici otevře dveře Ledax kanceláře 5. října od 13 hodin na adrese Náměstí 70. 

Třeboň

Své dveře otevře také středisko v Třeboni. Kancelář Ledax najdete na adrese Táboritská 1288/II a zastavit se můžete 6. října od 9 do 17 hodin.

 

Moc se těšíme na všechny návštěvníky.