_L7F4145

Krásných 415 700 Kč přinesla Dobročinná aukce pro Domácí hospic Ledax

pondělí, 22. dubna 2024

Večer 18. dubna patřil v Riegrově 51 druhému ročníku Dobročinné aukce pro Domácí hospic Ledax. Dražilo se 43 položek a téměř všechny našly svého majitele již během samotné aukci. Další tři díla se prodala po skončení aukce, a tak celkový výtěžek tohoto večera je 415 700 Kč. Celá tato částka putuje na podporu činnosti Domácího hospice Ledax.

Na podporu Domácího hospice Ledax se v tento večer sešli nejen dražitelé, ale přivítali jsme i některé umělce a umělkyně, kteří svá díla do aukce věnovali. Moderování se i pro tentokrát ujal Milan Džuba, který se s profesionalitou a humorem sobě vlastním ujal i role licitátora. Celý večer se tak nesl v uvolněné atmosféře s dobrou náladu na podporu dobré věci. Svou přítomností nás potěšila také primátorka města České Budějovice doc. Dr. Ing. Dagmar Škodová Parmová

Během aukce se podařilo vydražit 37 z celkových 43 položek za 355 700 Kč. Nevydražená díla byla po skončení aukce k zakoupení za vyvolávací ceny, a tak se stalo, že se některé položky doprodaly, a celkový výtěžek z Dobročinné aukce pro Domácí hospic Ledax se vyšplhal na krásných 415 700 Kč.

Z celého srdce děkujeme všem dražitelům, že je pro ně podpora domácí hospicové péče tak důležitá.

Velký dík patří portálu Livebid za technické zajištění průběhu sálové i online aukce. Děkujeme také Galerii Panská 1 a Miroslavu Houškovi, který nám poskytl nejen prostory galerie k vernisáži, ale byl nám celou dobu oporou a skvělým partnerem. Naše poděkování míří také do Riegrovy 51 za prostory sálu Galerie, kde celý slavnostní večer probíhal. Za morální i finanční záštitu děkujeme Jihočeskému kraji a městu České Budějovice. Děkujeme také za vyhotovení všech pozvánek, katalogů i plakátů tiskárně Karmášek. Za podporu a mediální partnerství chceme poděkovat také Českému rozhlasu České Budějovice, IGY Centru, Jihočeské hospodářské komoře a Jihočeské televizi.

Děkujeme, že jste v tom byli s námi a budeme se těšit na další setkání.

Děkujeme všem, kteří se 18. dubna osobně nebo online připojili k naší největší fundraisingové aktivitě letošního roku...

Druhá dobročinná aukce pro Domácí hospic Ledax
Druhá dobročinná aukce pro Domácí hospic Ledax
Druhá dobročinná aukce pro Domácí hospic Ledax