ČSOB pomáhá regionům - Denní stacionář Vysoké Mýto

ČSOB pomáhá regionům - Denní stacionář Vysoké Mýto

středa, 6. prosince 2023

Ledax Vita se stal se svým projektem „Denní stacionář pro seniory s demencí“ jedním z pěti finalistů akce ČSOB Pomáhá regionům v Pardubickém kraji. Do 9. ledna 2024 potrvá sbírka prostřednictvím veřejné sbírky Fóra dárců na jednotné číslo účtu u společnosti ČSOB.

Přispět je možné platební kartou či bankovním převodem či přes QR kód - ZDE

Denní stacionář Vysoké Mýto je registrovanou sociální službou pro seniory 55+ s různými typy a stupni demence. Díky naší péči mohou senioři aktivně strávit den ve společnosti svých vrstevníků. Pečující rodina může i nadále chodit do práce či se věnovat jiným aktivitám. Denní stacionář je bezpečné klidné místo zařízené tak, aby se v něm klienti cítili co nejvíce jako doma. Cílem je dovybavení stacionáře a tím zkvalitnění aktivizačních činností pro naše klienty. Zakoupíme pomůcky pro trénování paměti, dotekové, senzorické či masážní pomůcky na procvičování motoriky, logického myšlení a stimulaci smyslů, potravinovou skříň pro uložení potravin na vaření a pečení s klienty, skříň na uložení výtvarných potřeb a dalších pomůcek, deky na přikrytí klientů při odpočinku a další potřebné vybavení.

ČSOB vybrané projekty podpoří, podmínkou je vybrat minimálně částku 5 000 Kč. Každé vybrané organizaci je přidělen vlastní variabilní symbol, na základě kterého  budou v ČSOB identifikovat jednotlivé příspěvky.

Děkujeme.