Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Ledax - Stárněte podle svého / Nové vedení dobrovodského Centra

Nové vedení dobrovodského Centra

 
Fotoface_089
 

Novou ředitelkou Centra sociálních služeb Emausy, které Ledax provozuje od března loňského roku, je Mgr. Martina Primaková. Martina Primaková dříve pracovala jako vedoucí střediska Ledax pečovatelské služby v Třeboni, kde se osvědčila v manažerské pozici terénních služeb. „Jsme rádi, že Martina Primaková nabízenou pozici ředitelky přijala a hned od začátku svého působení v Centru sociálních služeb Emausy je vidět její ohromná chuť do práce a snaha aplikovat novinky a zlepšení, se kterými vstupovala do výběrového řízení,“ uvedla Irena Lavická, generální ředitelka Ledaxu.

Centrum sociálních služeb Emausy je soukromé pobytové zařízení nabízející registrované služby domov pro seniory a domov se zvláštním režimem s kapacitou 58 lůžek. Centrum se nachází v obci Dobrá Voda u Českých Budějovic, která je vyhlášeným poutním místem. Samotné Centrum sociálních služeb Emausy je vybudováno přestavbou původního prvorepublikového hotelu, takže uživatelům kromě profesionálních sociálních a zdravotních služeb je nabízena i příjemná atmosféra lesoparku a okolí Centra.