Vystoupení dětí z MŠ I. Herrmanna
Dnes
Náš domov navštívily děti z Mateřské školy Ignáta Herrmanna, které si pro naše klienty si připravily milé vystoupení plné zpěvu a tance.
Všechno zvládly s lehkostí a radostí, a tak si brzy získaly pozornost i úsměvy všech přítomných. Za své vystoupení sklidily zasloužený potlesk. Na závěr čekalo klienty ještě jedno milé překvapení. Děti jim rozdaly vlastnoručně vyrobená přáníčka a popřály hezké léto. Bylo vidět, že tahle drobná pozornost měla pro mnohé velkou hodnotu. Celé dopoledne mělo moc příjemnou atmosféru. Klienti si ho užili, usmívali se a u některých bylo vidět i dojetí. Děkujeme dětem i paním učitelkám za milou návštěvu a za čas, který nám věnovaly. Bylo nám s vámi moc hezky.




















