ČSOB pomáhá regionům – Dotykový panel ÁMOS pro klienty CSS Domus

ČSOB pomáhá regionům – Dotykový panel ÁMOS pro klienty CSS Domus

středa, 3. ledna 2024

Ledax Ostrava je se svým projektem „Dotykový panel ÁMOS pro klienty CSS Domus“ jedním z pěti finalistů akce ČSOB Pomáhá regionům v Moravskoslezském kraji. Do 9. ledna 2024 potrvá sbírka prostřednictvím veřejné sbírky Fóra dárců na jednotné číslo účtu u společnosti ČSOB.

Přispět je možné platební kartou či bankovním převodem či přes QR kód - ZDE

CSS Domus je registrovaným domovem pro seniory s kapacitou 58 lůžek. Rádi bychom zakoupili pro klienty dotykový panel ÁMOS, který umožňuje představit užitečný obsah pro seniory, prezentovat vlastní akce, aktivity a novinky a informovat rodiny klientů. V horní části panelu bude uvedeno naše logo a automaticky aktualizované údaje (čas, datum, svátek, počasí) a budou zde vysílány pravidelně aktualizované spoty (prevence, osvěta, novinky, denní zprávy z domova i ze světa…). Uprostřed panelu je prostor pro sdělení informací z CSS Domus (pozvánky, akce a aktivity, fotografie / videa z akcí…). V dolní části lze nastavit až 6 dotykových tlačítek, které si budeme sami spravovat přes webovou aplikaci. Pod tlačítky může být např. Co je v plánu?, Fotogalerie, Aktivity, Jídelníček, Hry pro seniory apod.

ČSOB vybrané projekty podpoří, podmínkou je vybrat minimálně částku 5 000 Kč. Každé vybrané organizaci je přidělen vlastní variabilní symbol, na základě kterého  budou v ČSOB identifikovat jednotlivé příspěvky.

Děkujeme.