1

Podpořte nás ve sbírce „Pro více dnů doma s blízkými"

úterý, 28. listopadu 2023

Dnes je světový den štědrosti a dobrých skutků. Domácí hospic Ledax při této příležitosti spustil dárcovskou výzvu „Pro více dnů doma s blízkými“.

Zájem o domácí hospicovou péči stále roste. Dnes si přejí odejít doma mezi svými blízkými 4 z 5 lidí. Den péče našeho multidisciplinárního týmu o jednoho klienta vyjde na 3 100 Kč. S vaší pomocí bychom v naší vánoční sbírce rádi vybrali částku 105 400 Kč, která pokryje náklady na péči o jednoho klienta do konce roku 2023

Během jednoho dne u našich klientů proběhne návštěva pečovatelky, která se postará o potřebnou hygienu, případně vezme klienta například na procházku, poté návštěva zdravotní sestry či kontrolní návštěva lékaře. Pokud se stav zhorší, jsou naše sestřičky na telefonu na příjmu 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Sociální pracovnice je vám k dispozici v případě žádostí o příspěvek na péči a pokud klient či jeho blízcí potřebují v tomto těžkém období podporu, naše psycholožka je jim k dispozici. 

Vybarvěte spolu s námi všechny obrázky našeho seriálu a odkryjte i ostatním, jak domácí hospicová péče vypadá a co přináší klientům i jejich rodinám.

Děkujeme!