Dny pro Domácí hospic Ledax 2023

Letošní Dny pro Domácí hospic Ledax byly nabité

středa, 25. října 2023

Program od 5. do 14. října v Českých Budějovicích i v Kaplici obnášel tradiční cestovatelskou přednášku a jógu, nechyběly ani benefiční koncerty, den otevřených dveří a prodejní stánek LedaxART v IGY centru.

Dny pro Domácí hospic Ledax proběhly v rámci celorepublikové kampaně Dožít doma, která upozorňuje na důležitost domácí hospicové péče. Na devíti akcích pro veřejnost se podařilo vybrat krásnou částku 86 596 Kč, která celá poputuje na podporu činnosti Domácího hospice Ledax. Velmi se povedl i Papučový den v IGY centru, kdy se do fotokoutku přišli vyfotit například i studenti Obchodní akademie v Českých Budějovicích a podíleli se tak na šíření myšlenky, že dožít doma chtějí 4 z 5 lidí.

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří nás během Dnů pro Domácí hospic Ledax přišli podpořit na kteroukoliv z akcí, děkujeme všem pracovníkům hospice, se kterými jste se na akcích mohli potkat, a naše poděkování patří také všem partnerům, kterými pro letošní rok byli: IGY centrum, Biograf Kotva, Roastit Coffee, Kap Café a Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra. Dále také děkujeme za záštitu starosty Radka Ježka DiS. nad Kaplickou částí programu Dnů pro Domácí hospic Ledax.

V rámci celorepublikové kampaně Dožít doma proběhly i v letošním roce Dny pro Domácí hospic Ledax. Akcí se...

Dny pro Domácí hospic Ledax 2023
Dny pro Domácí hospic Ledax 2023
Dny pro Domácí hospic Ledax 2023