Druhý ročník Dobročinné aukce pro Domácí hospic Ledax

Druhý ročník Dobročinné aukce pro Domácí hospic Ledax

415 700 Kč – to je finální částka, kterou se povedlo vybrat díky druhému ročníku Dobročinné aukce pro Domácí hospic Ledax. Během samotné aukce se povedlo vydražit 37 děl za částku 355 700 Kč. Zbylých 6 děl, která se vydražit nepodařilo, bylo možné následně zakoupit na vyvolávací cenu. A díky tomu se konečný celkový výtěžek vyšplhal ještě o 60 000 Kč výše.

Slavnostní večer sálové aukce proběhl v příznačném prostředí sálů Galerie v Riegrově 51. Role moderátora se ujal už podruhé Milan Džuba, který skvěle zvládnul i roli licitátora. Velké poděkování patří všem partnerům, zejména portálu Livebid.cz, který pro nás zajistil hladký průběh i online aukce, a také Galerii Panská 1 a Miroslavu Houškovi, který nám poskytl prostory galerie pro předaukční výstavu a při přípravách podal pomocnou ruku.

Jaká díla jsme v aukci dražili?

Co bude s nevydraženými položkami?

Ze všech 43 dražených položek zbyla jen tři díla, která zatím nemají svého majitele. Máte o některé z těchto děl zájem? Napište nám na e-mail pavlina.calounova@ledax.cz.

Jakou atmosféru měl slavnostní večer sálové aukce?

Moc děkujeme všem, kteří za námi dorazili do Riegrovy 51 ve večer samotné sálové aukce, a také těm, kteří se připojili online. Věříme, že si to všichni užili tak, jako my a budeme se na těšit příští rok.

Děkujeme:

Děkujeme všem, kteří se 18. dubna osobně nebo online připojili k naší největší fundraisingové aktivitě letošního roku...

Druhá dobročinná aukce pro Domácí hospic Ledax
Druhá dobročinná aukce pro Domácí hospic Ledax
Druhá dobročinná aukce pro Domácí hospic Ledax