Druhý ročník Dobročinné aukce pro Domácí hospic Ledax

Druhý ročník Dobročinné aukce pro Domácí hospic Ledax

Máme obrovskou radost, že se nám díky přízni umělců a umělkyň či majitelů a majitelek uměleckých děl povedlo sesbírat díla, která budete moci vydražit v Dobročinné aukci pro Domácí hospic Ledax. Ta se uskuteční 18. dubna od 19 hodin v Riegrově 51 v Českých Budějovicích. Zúčastnit se ale můžete i online prostřednictvím portálu Livebid.cz. Veškerý výtěžek z Dobročinné aukce podpoří činnost Domácího hospice Ledax.

Katalog uměleckých děl si můžete prohlédnout online nebo si jej stáhnout ve formátu PDF.

Online aukční katalog na LivedBid.cz Katalog děl ke stažení Aukční řád

Co potřebujete vědět, pokud se chcete naší dobročinné aukce zúčastnit?

  • Abyste mohli v Dobročinné aukci pro Domácí hospic Ledax dražit, potřebujete platný doklad totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas).
  • Registrovat se můžete předem přes portál Livebid.cz nebo přímo na místě před začátkem sálové aukce 18. dubna v čase mezi 18. a 19. hodinou.
  • Pokud se nemůžete zúčastnit osobně či v čase aukce být online a přitom o nějaké dílo stojíte, můžete si prostřednictvím portálu Livebid.cz určit, za jakou maximální částku chcete dílo vydražit. Pokud vás během samotné aukce nikdo nepřehodí, pak dílo připadne vám.
  • Účast na sálové aukci nemusíte předem potvrzovat. Samotná aukce začíná v 19 hodin, na návštěvníky se budeme v sále těšit už od 18. hodiny.

Chcete si díla naživo prohlédnout ještě před aukcí? Rádi se s vámi potkáme během vernisáže předaukční výstavy. Ta se koná 4. dubna v Galerii Panská 1 v Českých Budějovicích a naváže na ní předaukční výstava, která potrvá do 11. dubna.

Nad Dobročinnou aukcí pro Domácí hospic Ledax převzali záštitu hejtman Jihočeského kraje MUDr. Martin Kuba, náměstkyně hejtmana Jihočeského kraje doc. Ing. Lucie Kozlová, PhD. a primátorka statutárního města České Budějovice doc. Dr. Ing. Dagmar Škodová Parmová.

Tento projekt je spolufinancován Jihočeským krajem a statutárním městem České Budějovice.

Děkujeme: