Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Užitečné odkazy na webu Ledax

Užitečné odkazy na webu Ledax

středa, 30. července 2014

20130918LEDAX (209)

Hledáte tip na seniorské studium, internetový časopis nebo pečujete o někoho blízkého a potřebujete najít informace o příspěvku na péči? To vše a ještě více teď najdete i na našich stránkách. Snažíme se pro vás náš web neustále vylepšovat tak, aby vám poskytl nejen informace o službách, které nabízíme, ale i o tématech, která jsou "seniorsky" zajímavá nebo vám případně mohou pomoci v řešení vašeho problému.

V menu "Užitečné odkazy" (dole v zápatí webu - v šedém poli se Základními informacemi) najdete tabulku s odkazy na různá témata.

Místní a regionální odkazy nabízejí organizace a instituce zejména Českobudějovicka, dále jsou zařazeny instituce a organizace celorepublikové. Nejrozsáhlejší přehled pak tvoří odkazy, které se týkají převážně stránek pro aktivní seniory, internetových časopisů, ale i možnosti studia po internetu nebo nabídky zájezdů se seniorskými slevami.

Webů pro seniory je celá řada, ne všechny jsou ale tak přátelské jak se tváří :-), proto budeme rádi i za vaši zpětnou vazbu. Pokud máte s některým z portálů dobrou, nebo naopak špatnou zkušenost, nenechávejte si ji pro sebe a zašlete nám zprávu pomocí formuláře "Napište nám", který najdete ZDE

Děkujeme a přejeme příjemné prohlížení :-)!


Zavolejte nám 606 723 225, poradíme vám nejvýhodnější službu právě pro vás či vaše blízké! Nebo nás kontaktujte zde

Ledax o.p.s. je státem registrovaný poskytovatel sociálních služeb, což přináší seniorům a potřebným individuální přístup, odbornost, bezpečí, úctu a důvěru v těchto poskytovaných službách: domácí péči o seniory, pečovatelské služby, osobní asistence, domácí ošetřovatelská péče, hospicová péče