Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Potřebujete zajistit péči Vašim blízkým během dovolené? Obraťte se na nás!

Potřebujete zajistit péči Vašim blízkým během dovolené? Obraťte se na nás!

čtvrtek, 26. června 2014

20130918LEDAX (135)

Je ve Vaší rodině senior nebo zdravotně postižený, kterému byste rádi zajistili odbornou péči a podporu i v době Vaší nepřítomnosti? Naše společnost nabízí svou péči všem kteří mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo postižení .

Pomůžeme s úklidem, nákupy, obědy nebo zdravotní péčí během Vaší dovolené, ale i kdykoli jindy. Poskytujme pečovatelskou službu, osobní asistenci ,  domácí ošetřovatelskou a hospicovou péči  a  pronájem zdravotnických pomůcek.  Služby se dají mezi sebou propojovat, případně je můžete využít i jednotlivě.
V Českých Budějovicích a okolí poskytujeme všechny uvedené služby, na území Jihočeského kraje pak v našich střediscích  službu pečovatelskou a pronájem zdravotnických pomůcek.

Rádi Vám zodpovíme Vaše případné dotazy ohledně poskytování služeb, příspěvku na péči  nebo pronájmu zdravotnických pomůcek.  Zavolejte nám na  606 723 225 nebo napište na sekretariat@ledax.cz