Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Novoroční Klub R 51 plus- setkání třetí

Novoroční Klub R 51 plus- setkání třetí

pátek, 10. ledna 2014

IMG_0128

Novoroční setkání klubu se neslo opět ve velmi přátelském duchu. V úvodu nás fotograf Vlastík Hybrant seznámil s obsahem plánovaných kurzů fotografování. Jeho trému, mluvit před tolika lidmi, mu zdárně pomáhala překonat moderátorka Mirka Nezvalová a tak se nakonec přítomní dozvěděli vše co se s nimi Vlasta chystá na kurzech probrat. Žaneta Sádovská, host rubriky "Nikdy není pozdě", nás podrobně seznámila s tím, co je to "taping" a jak ho lze využít pro zotavení neduhů těla :-).

Miroslava Hanousková z Občanské poradny vysvětlila podrobně co se skrývá pod termínem "mediace", co se s mediací dá vyřešit a jak ji  v praxi lze využít třeba k urovnání sporu se sousedem.

Host večera - Anošt Petráček, kterého jeho známí nazývají Arny, přítomné velmi skromně seznamoval se svými úspěchy z plaveckých závodů i z paralympiády v Londýně a Pekingu. Svěřil nám také jak moc pro něho znamená možnost mít svůj automobil a velmi nás pobavil svým líčením a ukázkou toho, jak řídí auto. Optimismus a skromnost - tak "Arny" na přítomné působil.

Občerstvení jako tradičně připravilo CITYgastro a jak si vybrat víno s láskou, tak, abychom si opravdu pochutnali, zasvěceně sdělil zástupce vinotéky, pan Tomáš Ziegler.

Další setkání Klubu se uskuteční 4.2. 2014 od 17:30 v Riegrově ulici č.51 a opět se můžete těšit na zajímavý program.
Účast v klubu je bezplatná.
Případné informace je možné získat na emailu: info@kreativniagentura.com, případně na tel. 724 981 240.

 
Kopie - IMG_0126IMG_0124IMG_0125IMG_0127