Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Nové webové stránky Ledaxu Vysoké Mýto

Nové webové stránky Ledaxu Vysoké Mýto

pátek, 9. května 2014

510x380-139325289434

Naše sesterská společnost Ledax Vysoké Mýto, která provozuje Domov pro seniory Vysoké Mýto nedávno zaktualizovala své webové stránky. Hlavním cílem aktualizace bylo web zjednodušit a zpřehlednit nejen pro zájemce o pobyt, ale i pro rodiny, které zde mají své blízké.

Stejně tak,  jako se staráme o co nejpřehlednější a informačně srozumitelný web, staráme se také o to, aby Domov pro seniory Vysoké Mýto byl pro naše klienty opravdovým domovem, což dokládají slova ředitelky Moniky Dvorské:
"Domov pro seniory Vysoké Mýto provozuje společnost Ledax Vysoké Mýto o.p.s. od roku 2011. Jsme rádi, že v nejkratším možném čase se nám podařilo udělat z nově postaveného domu zabydlený „domov“, který společně s našimi uživateli a partnery, zejména městem Vysoké Mýto, stále rozvíjíme a udržujeme. Také se snažíme pracovat na drobných, každodenních maličkostech, díky kterým bude v našem Domově vládnout atmosféra respektu, tolerance a takové té obyčejné životní pohody".

Na webu se vedle praktických informací pro zájemce a rodiny dozvíte aktuality ze života v domově,  ve fotogalerii si prohlédnete fotografie z jednotlivých akcí nebo si můžete zalistovat ve zpravodaji "Nový domov".

Web najdete na adrese vysokemyto.ledax.cz