Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Klub R51 plus Vás zve - pojeďte s námi na výlet!

Klub R51 plus Vás zve - pojeďte s námi na výlet!

pátek, 9. října 2015

narodni-prirodni-rezervace-cervene-blato-2

Na sobotu 17.10. 2015 připravujeme ve spolupráci se Zemědělskou fakultou (Katedrou biologických disciplín) Jihočeské univerzity výlet do Národní přírodní rezervace Červené Blato a návštěvu sbírky vodních rostlin v Třeboni.

Sraz v 8.45 hod. na parkovišti naproti Výstavišti, odjezd v 9:00 hod.
Po prohlídce okruhu Červené Blato (rašeliniště, cca 2 hod. pěší okruh) odjezd do Třeboně, kde bude  rozchod na 60 až max. 90 minut., aby si každý z účastníků zajistil oběd, případně, pokud si berete jídlo s sebou, můžete se zatím projít po Třeboni.
Poté prohlídka unikátní sbírky vodních a mokřadních rostlin , která je v Botanickém ústavu Akademie věd ČR  Třeboň. Délka prohlídky cca  45 min.
Prohlídka jak Červeného Blata, tak sbírky vodních a mokřadních rostlin, bude komentovaná, takže máte možnost  si z výletu přivézt i informace, které se jinak nedovíte.
Předpokládaný návrat do ČB mezi 15 a 16 hod., možná i dříve.

Bus i vstupné zdarma.
Počet účastníků je omezen na 35 osob, přednost mají ti co se přihlásí dříve, momentálně jsou ještě volná místa.
Věk účastníků není omezen, pokud však s sebou vezmete děti či vnoučata, zohledněte, zda vzhledem k jejich věku bude pro ně výlet zajímavý a nebude je nudit.

Pro jistotu s sebou vezměte deštník nebo pláštěnku a určitě terénní obuv! – část trasy na Červeném Blatu vede po povalových chodnících!

Přihlásit se můžete na e-mail: eva.hejdukova@ledax.cz  nebo volejte na 702 008 287

Více info o Klubu R51 plus ZDE

Přidejte se k nám také na facebooku