Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Ledax - Stárněte podle svého / Služby / Poradenství pro pečující

Poradenství pro pečující

Podrobnosti o zpracování osobních údajů a vaše práva jsou popsána v Zásadách zpracování osobních údajů.

* označené položky jsou povinné

Jste z Kaplice či jejího okolí a pečujete doma o svého blízkého? Potřebujete poradit, popovídat si, nebo se něco nového dozvědět?

Ledax nabízí činnosti, které jsou zaměřeny na pomoc neformálním pečujícím, tedy pečujícím, kteří doma pečují o svého blízkého. Nabízíme bezplatné poradenství, vzdělávací semináře a přehled dostupných vzdělávacích materiálů a odborné literatury.

Pokud potřebujete poradit, zavolejte nám na bezplatnou informační linku 800 221 022, a to ve všední dny od 7:30 do 15:30 hodin. Kolegyně Vás vyslechne, zaznamená si Váš dotaz a zajistí jeho předání naší poradkyni. Ta Vás již zkontaktuje s odpovědí.
Nebo napište přímo poradkyni na e-mail: pomahamepecujicim@ledax.cz či 725 552 780.

Každé první pondělí v měsíci se za námi můžete zastavit v Poradně pro pečující a to vždy od 9 do 13 hodin. Poradna pro pečující se nachází v prostorách Městského úřadu Kaplice na adrese Linecká 391, v 1. patře. Dejte nám prosím dopředu vědět, že dorazíte, abychom s Vámi počítali.

Kontakty

Poradna pro pečující

1. pondělí v měsíci od 9 do 13 hodin na Městském úřadě Kaplice

Linecká 391, Kaplice – 1. patro napravo

Bezplatná informační linka: 800 221 022 ve všední dny od 7:30 do 15:30 hodin

Kontakt na poradkyni: 725 552 780
E-mail: pomahamepecujicim@ledax.cz