Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Ledax - Stárněte podle svého / podpořte nás záloha

podpořte nás záloha

 
 
 

Nyní můžete podpořit náš hospic i pomocí DMS!
Stačí zaslat dárcovskou SMS na telefonní číslo  87 777 dle zvolené částky ve tvaru:

DMS HOSPICLEDAX 30
DMS HOSPICLEDAX 60
DMS HOSPICLEDAX 90

Program dárcovských SMS umožňuje také dlouhodobou podporu pomocí trvalé dárcovské DMS. V tomto případě vám bude každý měsíc automaticky odečtena částka 30 nebo 60 nebo 90 Kč. Stačí poslat na stejné telefonní číslo 87 777  dárcovskou SMS dle zvolené částky ve tvaru:

DMS TRV HOSPICLEDAX 30
DMS TRV HOSPICLEDAX 60
DMS TRV HOSPICLEDAX 90

Dárce může svoji dlouhodobou podporu kdykoliv bezplatně odvolat zasláním SMS ve tvaru STOP HOSPICLEDAX na 87 777.

Více informací o našem DMS projektu najdete zde. Více informací k dárcovským SMS naleznete na webu www.darcovskasms.cz.

DMS

 

KDYŽ MŮŽETE POMOCI DNES, NEODKLÁDEJTE TO NA ZÍTŘEK - to je motto, které zaštiťuje naši fundraisingovou kampaň k získání potřebných finančních prostředků pro provoz Domácího hospice Ledax a zároveň i práci našeho multidisciplinárního hospicového týmu jako takového. Každodenní praxe nám totiž přináší setkání s lidmi a jejich rodinnými příslušníky, kteří potřebují pomoc aktuální a akutní, často možnou jen v rozsahu dní, maximálně týdnů. Naše práce tak často nesnese odkladu a rozmýšlení. Naši fundraisingovou komunikaci proto chceme nastavit tak, aby byla rychlá, účinná a také:

 

JEDNODUCHÁ: Pracujeme na zavedení maximálně možných a smysluplných nástrojů pro podporu našeho Domácího hospice. Spolupráce a podpora může probíhat od jednoho kliknutí na telefonu až po zorganizování benefiční akce či vytvoření konceptu dlouhodobé vzájemné spolupráce.

OTEVŘENÁ: Podrobně známe a rádi Vám představíme naše finanční a materiální potřeby. Vždy budete informováni o tom, na co budou dané prostředky použity, můžeme spolu podporu specifikovat tak, aby naplnila svůj účel i Vaši představu o efektivní pomoci.

UPŘÍMNÁ: Životní momenty, které v naší práci zažíváme, jsou těžko přenositelné, ale dávají nám pocit hlubokého smyslu naší služby. A ten přenositelný je. A bude nám potěšením se o něj s Vámi podělit.

 

Krátké představení:

Domácí hospic Ledax poskytuje péči nevyléčitelně nemocným a umírajícím v jejich domácím prostředí. K péči samozřejmě patří i podpora pečujících. Působíme v Českých Budějovicích, na Českokrumlovsku a Kaplicku.

Naším posláním a cílem je:

 •  minimalizovat bolest a další nepříjemné symptomy nemocí,
 •  umožnit prožít poslední etapu života v domácím prostředí a rodinném kruhu,
 •  odstranit nebo zmírnit strach nemocného i pečujícího.

 

Možné formy Vaší podpory:


PODPOŘTE NÁS, KDYŽ NAKUPUJETE

Realizujte své soukromé nebo firemní on-line nákupy přes givt.cz (Booking.com, Mall.cz, Aliexpress, About you a dalších 1700 e-shopů) a podpoříte nás, aniž byste museli dát korunu navíc. Jak na to, najdete zde


FINANČNÍ PODPORA

 • převodem na účet společnosti č.: 216002646/0300 (prosíme o vyplnění darovací smlouvy a zaslání poštou nebo naskenované s podpisem mailem)
 • převodem na sbírkový účet č.: 33555555/0300 (zde není třeba darovací smlouva, ale samozřejmostí je, že v případě zájmu vystavíme doklad o daru)
 • složením hotovosti na pokladně sídla společnosti Ledax o.p.s.: Riegrova 51, České Budějovice, 37001

   

 

 

MATERIÁLNÍ PODPORA

 
 
 


BENEFIČNÍ AKCE – můžete:

 • navštívit akci, kterou organizujeme (vždy Vás budeme o nejbližší akci informovat),
 • zorganizovat vlastní benefiční akci,
 • umístit sbírkovou kasičku do Vašeho provozu nebo na Vaši akci.

 

Předem děkujeme za jakoukoliv formu podpory, velmi si jí vážíme. Vaše dary jsou nezbytnou součástí financování služeb Domácího hospice Ledax, bez nich by byla naše cesta mnohem složitější, často i zcela neprůchodná. Váš dar bude použit v souladu s posláním a potřebami našeho Domácího hospice a etickým kodexem fundraisingu.

 

Děkujeme, že nám dáváte křídla!

 

Kontakty:

Dana Kalistová, vedoucí fundraisingu
Tel.: +420 724 981 240
E-mail: fundraising@ledax.cz