Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Ledax - Stárněte podle svého / Nová webová prezentace představuje celou škálu služeb

Nová webová prezentace představuje celou škálu služeb

 
LXČR_web
 

Pronájem kompenzačních pomůcek, terénní pečovatelská služba, služba osobní asistence, domov pro seniory, volnočasový klub. To je jen část služeb, které Ledax provozuje zejména v Jihočeském a Pardubickém kraji. Představit a zastřešit tuto nabídku má nová prezentace www.ledaxcr.cz, kterou Ledax spustil v létě tohoto roku.

„Klientem Ledaxu je zejména senior a jeho rodina, který potřebuje naše služby v různých etapách života. Ať už ve chvíli, kdy senior shání volnočasové aktivity, v období, kdy potřebuje pomoc v domácím prostředí nebo si žádá o službu domova pro seniory či domova se zvláštním režimem. A celé této škále lidí bychom byli rádi přístupní, srozumitelní a hlavně nápomocní!“, uvedla Irena Lavická, ředitelka Ledaxu. „Naše nová webová prezentace se snaží stručně a srozumitelně představit a zároveň odlišit poskytované služby a zároveň ujistit zájemce o tom, že jsme tu pro ně v každé etapě jejich života,“ doplnila Irena Lavická.