Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Ledax - Stárněte podle svého / Ledax dovybavuje své terénní služby, nejvíce změn čeká domácí ošetřovatelskou a hospicovou péči

Ledax dovybavuje své terénní služby, nejvíce změn čeká domácí ošetřovatelskou a hospicovou péči

 
DSVM_pokoj1L2
 

Komplexnost poskytovaných služeb pro seniory je jedním z hlavních principů, které Ledax uznává v poskytování svých služeb.

Nyní jsme se zaměřili zejména na dovybavení, rozšíření a profesionalizaci služby domácí ošetřovatelské a hospicové péče, kterou Ledax provozuje již několik let, ale byla dostupná jen malému množství uživatelů, zároveň jí chybělo potřebné vybavení,“ uvedla vedoucí služby Eva Janurová a doplňuje: „Fungování domácí hospicové péče považujeme směrem k našim uživatelům za nezbytnost. Často jsme jim nablízku několik let, kdy nejprve navštěvují naše volnočasové aktivity, později jim pomáháme s chodem domácnosti, případně jsou u nás v pobytové péči. Ve chvíli, kdy nás potřebovali v závěru života, jsme jim často nemohli nabídnout potřebné vybavení nebo kvalifikovaný personálA to bychom rádi co nejdříve změnili.“ Finance na dovybavení svých služeb získává Ledax mimo jiné prostřednictvím různých nadací a další fundraisingovou činností.