Rozumím

Ledax - Stárněte podle svého / Kariéra / VRCHNÍ SESTRA DOMÁCÍ HOSPICOVÉ PÉČE

VRCHNÍ SESTRA DOMÁCÍ HOSPICOVÉ PÉČE

Společnost Ledax o.p.s. hledá nového pracovníka/pracovnici na pozici

Požadujeme:

  • vzdělání dle Zákona č.96 / 2004 Sb.
  • samostatnost a umět se rozhodovat
  • výborné manažerské a organizační schopnosti
  • zkušenost s vedením týmu
  • odborné znalosti a zkušenosti
  • vysoká míra empatie a loajalita
  • aktivní řidič sk. B
  • uživatelská znalost práce na PC, (s programem Cygnus výhodou)

Náplň práce:

  • komunikace s lékaři a s multidisciplinárním týmem služby
  • koordinace a organizace činností sester
  • administrativní úkony spojené s vedením dokumentace a vykazováním poskytnuté péče na zdravotní pojišťovny
  • komunikace s klienty a s jejich rodinami v naší službě
  • stmelování multidisciplinárního týmu

Nabízíme:

  • služební automobil, telefon + notebook
  • zázemí stabilní společnosti s pracovištěm v Českých Budějovicích
  • velmi specifickou a vysoce odbornou náplň práce
  • podporujeme další vzdělávání a rozšíření certifikací
  • příjemné prostředí a sehraný kolektiv
  • pravidelné supervize
  • 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál

Životopisy zasílejte e-mailem na adresu petra.kosinova@ledax.cz