Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Ledax - Stárněte podle svého / Další pobytovou službu poskytuje Ledax na Dobré Vodě u Českých Budějovic

Další pobytovou službu poskytuje Ledax na Dobré Vodě u Českých Budějovic

 
do-sekce-pokoje-budova
 

Centrum sociálních služeb Emausy, jehož provoz převzal Ledax od března 2016, poskytuje sociální služby domov pro seniory a domov se zvláštním režimem na Dobré Vodě u Českých Budějovic.

Centrum sídlí v nově zrekonstruované budově, jejíž součástí je park a vlastní parkoviště. Celý objekt je bezbariérový, klientům je dále k dispozici letní terasa, wellness zóna se saunou a bazénem nebo kadeřnický a pedikérský servis. „Součástí poskytování sociálních služeb v CSS Emausy je také široká nabídka terapeutické a aktivizační péče pro podporu smysluplného prožití dne uživatele a jeho stáří, a to i v období nemoci či životního bilancováníuvedl ředitel centra Patrik Coufal a doplňuje: „Také kontakt a spolupráce s rodinou našich uživatelů jsou klíčové pro kvalitu poskytované služby, je to oblast, na které nyní intenzivně pracujeme a snažíme se ji podporovat a zlepšovat.