Volnočasové aktivity pro seniory » Senior Point » Senior Pasy

Co je karta Senior Pas a jak ji získat

Projekt Senior Pas je systém slev v síti jejich poskytovatelů při nákupu zboží a služeb. Projekt vznikl v roce 2010 v Jihomoravském kraji a jeho koordinátorem je obecně prospěšná společnost Sun Drive Communications.

Slevové karty Senior Pas jsou uplatnitelné na celém území České republiky. Celkem je v ČR registrováno cca 230 tisíc držitelů slevových karet (údaje ke konci roku 2016), kteří je mohou uplatnit ve více než 2300 nasmlouvaných zařízeních. V Jihočeském kraji bylo do konce roku 2016 vydáno cca 6 500 Senior Pasů, v okrese České Budějovice pak okolo 1 600 kusů.

Se Senior Pasy ušetří hlavně aktivní lidé
Senior Pasy představují možnost, jak ušetřit v mnoha oblastech života a objevit nové a zajímavé způsoby, jak trávit volný čas. Ceny nižší o 5 až 50 %  jsou dostupné jak při nákupu zboží a běžných služeb, tak i při návštěvách divadel, galerií a dalších kulturních institucí. Slevy poskytují i restaurace, uplatní se i při různých volnočasových aktivitách, zájezdech, ve zdravotnictví, lázeňství, wellness, při ubytování, vzdělávání... Ulehčit rodinnému rozpočtu a přitom se moci pustit do nových či oblíbených aktivit a koníčků mohou díky slevové kartě lidé od 55 let, kdy pro mnohé začínají nejlepší léta jejich života.
Karta má neomezenou platnost a je zdarma.

Jak kartu získat?

 
 
Volnočasové aktivity pro seniory