Volnočasové aktivity pro seniory » KlubR51plus » Proběhlá setkání 2017 » Archiv » Proběhlá setkání 2014 » Únorové setkání Klubu R51 plus

Únorové setkání Klubu R51 plus

fotky erár 122

Únorové setkání Klubu R51 plus proběhlo 4. února od 17.30 hod. Čekal nás opět zajímavý program. V rubrice "Nikdy není pozdě" nám Petra Čutková se svou kolegyní z Ball Fantasy s.r.o prozradila, jak balit dárky - a to i zcela netradičně. Bylo opravdu na co se dívat a o inspiraci nebyla nouze. Většinu přítomných nejvíce zaujalo atypické balení "měkkých" dárků do nafukovacího balónku.

Rubrika "Podaná ruka" tentokrát představila další ze služeb společnosti Ledax o.p.s. , která není tak známá jako služba pečovatelská, a to osobní asistenci. Účastníci klubu se tak seznámili s tím v čem se tyto služby liší, příklady z praxe a popisem nejčastějších úkonů, které uživatelé využívají.

Tipem pro dnešní večer pak byl taneční a kulturní prostor KREDANCE, který nám přišla představit Markéta Málková, která je jednou z jeho zakladatelek. Markéta nám dala „taneční“ tipy nejen pro tento večer a seznámila přítomné s tím co vše "KREDENC" nabízí pro  různé věkové kategorie.

Splnit si svůj sen - tedy hlavním hostem večera byl Radek Žalud, jehož hlas zněl po celém sále jako zvon. Všechny  potěšil svým krásným zpěvem, za který obdržel mohutný a dlouhý potlesk všech přítomných. Radek i přes svůj handicap - narodil se předčasně a v inkubátoru přišel o zrak - je obrovským optimistou a jeho velmi vtipná konverzace s moderátorkou Mirkou byla příjemným zakončením klubového setkání.

Podrobný program  najdete  ZDE

Účast v klubu je bezplatná.

Případné informace je možné získat na emailu: info@kreativniagentura.com, případně na tel. 724 981 240

 
fotky erár 052fotky erár 043fotky erár 030fotky erár 056
 
 
 
Volnočasové aktivity pro seniory