Volnočasové aktivity pro seniory » KlubR51plus » Proběhlá setkání 2017 » Archiv » Proběhlá setkání 2013 » Druhé setkání Klubu se neslo v adventním duchu

Druhé setkání Klubu se neslo v adventním duchu

prosinec_2013

I druhé setkání Klubu R51 plus se velmi vydařilo. „Mám radost, že jsem viděla nejen tváře, které byly už na prvním setkání, ale i nové návštěvníky, kteří se nechali zlákat referencemi i hlavním hostem,“ uvedla Dana Kalistová, ředitelka Kreativní agentury R51, která setkání klubu společně s Ledax o.p.s. organizuje a dodává: „Děkan katedrální farnosti Zdeněk Mareš svým povídáním všechny krásně vánočně naladil a také uklidnil, že podstata Vánoc jistě není v tom, zda máme včas napečené cukroví a nakoupené všechny dárky“.

Kromě zmíněného povídání Zdeňka Mareše, rodáka z Boršova na Českobudějovicku, o cestě, která byla završena vysvěcením na kněze od Jana Pavla II., se návštěvníci dozvěděli i zajímavosti ohledně zdravého životního stylu. Výživová poradkyně KONDICE PRO Jindra Marhounová přinesla několik zajímavých tipů nejen pro vánoční hodování, ale i představila přístroj IN-Body, který byl k vyzkoušení.

Účast v klubu je bezplatná.

Případné informace je možné získat na emailu: info@kreativniagentura.com, případně na tel. 724 981 240.

Program prosincového setkání najdete ZDE

 
 
Volnočasové aktivity pro seniory