Volnočasové aktivity pro seniory » Klub seniorů KC Máj » Program klubu 2017 » Program klubu 2015 » Upletená radost přinesla krásné překvapení

Upletená radost přinesla krásné překvapení

a tady jsou všichni kdo se podíleli na tvoření pro akci, s panem ředitelem  a se mnou -)

Benefiční akce "Upletená radost" se opravdu povedla! Za výrobky, které ženy uháčkovaly, upletly nebo jsme je společnými silami vytvořili při rukodělném tvoření, jsme utržili částku 9. 186 Kč! A to nám udělalo opravdu velkou radost, protože s částkou takové výše jsme nepočítali.

Ve středu 16.12. dopoledne jsme se sešli v Klubu seniorů na Máji, abychom se jednak vánočně naladili a zároveň se domluvili jak s částkou naložíme. Původně bylo dohodnuto, že výtěžek půjde na rodiny v nouzi, o které se stará obecně prospěšná společnost Temperi, ale protože náš výtěžek byl opravdu pěkný, rozhodli jsme se jej rozdělit, resp. věnovat část i na sbírku obědy pro děti, kterou organizuje nezisková organizace DialogCB z.s. ve spolupráci s orgánem sociálně právní ochrany dětí Magistrátu města České Budějovice.

Částku 7 tis. Kč převzal ředitel obecně prospěšné společnost Temperi pan Aleš Novotný. Peníze na obědy pro děti vložíme přímo na účet. Co dodat? Byly jsme na sebe hrdé (vlastně byli jsme hrdí, protože je mezi námi i jeden muž!). Více už fotodokumentace.

Eva Hejduková

Aktivity v Komunitním centru najdete také na facebooku

O Upletené radosti - aneb jak to začalo si přečtětě ZDE   Fotky z tvoření najdete ZDE

 
příprava na vánoční naladění 2a ještě pár informací k Temperi o.p.s.ještě jednou naše parta, tentokrát s Markétou - lektorkou rukodělných tvořeníkouzelná krabičkanáš darpan ředitel vysvětluje  a informuje o organizacipředávání darupříprava na vánoční naladění
 
 
 
Volnočasové aktivity pro seniory