Volnočasové aktivity pro seniory » Klub seniorů KC Máj » Program klubu 2017 » Program klubu 2015 » UPLETENÁ RADOST pomůže dětem i rodinám

UPLETENÁ RADOST pomůže dětem i rodinám

DSC01095

Upletená radost je název benefiční akce, kterou jsme s návštěvnicemi pletacích střed "upekly" právě při pletení. Celé to vlastně vzniklo tak, že si ženy, které pletení navštěvovaly, přály dělat něco smysluplného. Nejdříve vznikl nápad s ponožtičkami pro neonatologické oddělení místní nemocnice.

Nápad se uchytil, s oddělením jsme se domluvily na velikosti a ženy pletly a pletly a pletly...... a výsledkem bylo téměř 100 párů předaných pidiponožtiček pro nedonošená miminka.

A protože při pletení se povídá o lecčems, došlo i na to, že jsou děti co nemají na obědy a na školní pomůcky či kroužky, a jestli by se nedalo nějak pomoci... a tak se zrodil nápad. Zkusíme uplést ponožky, čepice, čelenky, šály, uháčkovat ozdoby a vyrobit vánoční dekorace a všechno to prodat a výtěžek věnovat někomu, kdo ho potřebuje. Od slov nebylo daleko k činům, tvoříme už od září a 11. a 12. prosince máme zamluven stánek na Adventních trzích.

A pokud nám ještě chcete pomoci s výrobou čehokoliv, co bude prodejné, budeme moc rádi (rády :-)! Kontakt je níže. Díky!

Eva Hejduková
Ledax o.p.s.
Mobil: 702 008 287
E-mail: eva.hejdukova@ledax.cz

 
 
Volnočasové aktivity pro seniory