Volnočasové aktivity pro seniory » Klub seniorů KC Máj » Program klubu 2017 » Program klubu 2015 » Listopad v Klubu seniorů

Listopad v Klubu seniorů

DSC02217

V listopadu mezi nás - v rámci akce "Nejste na to sami" - zavítá mjr. Mgr. Bc. Jiří Matzner z Krajského ředitelství Policie Jihočeského kraje, aby seniory informoval na co si dát pozor a jaké jsou nejnovější finty "šmejdů" v čase téměř předvánočním. Celá akce "Nejste na to sami" je koncipována v duchu prevence bezpečnosti, ať už přímo ze strany Policie ČR nebo i ze strany poradců Sdružení českých spotřebitelů, kteří Vám vysvětlí jak nepodepsat nevýhodné smlouvy a pokud již k podpisu došlo, jak z nich "ven".

Akci pořádáme ve spolupráci s Magistrátem města České Budějovice, který v pátek 20.11. dopoledne připravil přednášku ze strany Hasičského záchranného sboru. Prostě přijďte, protože "Nejste na to sami"!

Dále si v listopadu můžete přijít vyzkoušet práci z vlnou, poslechnout si přednášku o tom, jak je to s pohybem v seniorském věku, nebo si přijít přímo zacvičit. Chybět nebude ani tradiční rukodělné dopoledne, pletení (nejen) ponožek a třeba trénování paměti.

Přijďte mezi nás a nebuďte doma sami!
Eva Hejduková

Fotky z aktivit najdete v naší fotogalerii

Komunitní centrum najdete nově také na facebooku

 

 
 
Volnočasové aktivity pro seniory