Volnočasové aktivity pro seniory » Klub seniorů KC Máj » Fotogalerie 2017 » 2015 » Bylinářská poradna s Janou Holickou - 8.04.2015

Bylinářská poradna s Janou Holickou - 8.04.2015

čtvrtek, 23. dubna 2015

Původně plánovaným hostem bylinářské poradny měla být dle dubnového programu Adriana Kašparová. Jenže člověk míní a život mění a tak  jsem moc ráda, že ji naprosto stejnou měrou zastoupila bylinářka a terapeutka Jana Holická. Janu možná mnozí znáte z krámku Johanka, který provozuje na českobudějovickém náměstí Přemysla Otakara II. a který letos slaví neuvěřitelné 23. narozeniny!

Janě tímto zároveň moc děkuji, že - ač na poslední chvíli - účast přijala a přišla nám popovídat co na jaře můžeme (máme)  udělat pro své tělo i duši :-). Své vyprávění doplnila o svou životní cestu, setkání s Jiřím Jančou, u kterého absolvovala reflexní terapii a o svých cestách k bylinám a různým alternativním způsobům léčby, které se mnohdy "alternativně" jen tváří a ve skutečnosti jsou spíše "tahákem" na  peníze.

Povídání to bylo velmi zajímavé a těžko ho lze shrnout do pár řádků, ale dle ohlasu přítomných dam se domnívám, že jsme se s Janou neviděli naposledy a že bylinářská poradna bude mít i další pokračování :-).

Eva Hejduková

 

 

 

 

DSC01130DSC01132DSC01127DSC01129
 
 
Volnočasové aktivity pro seniory