Volnočasové aktivity pro seniory » Klub seniorů KC Máj

Klub seniorů KC Máj

V Klubu seniorů KC Máj pořádáme každou středu zajímavý program už od října 2014. Senioři si mohou vybrat z dopoledních či odpoledních aktivit, vstup na akce je zdarma.

Mezi oblíbené aktivity patří např. rukodělná dopoledne, tréninky paměti,  pletení,  přednášky a besedy na různá témata. Seniorky také pomáhají  neonatologickému oddělení českobudějovické nemocnice, kterému předaly již téměř 100 párů ponožek  pro nedonošená miminka.

Další službou, kterou v KC Máj nabízí společnost Ledax je Senior Point. Senioři si sem mohou přijít pro radu, vyřídit si Senior pas nebo využít počítač s internetem.

Kontakt

Ing. Eva Hejduková
Ledax o.p.s.
Mobil: 702 008 287
E-mail: eva.hejdukova@ledax.cz

Program Klubu seniorů Fotogalerie Více o Senior Pointu

 

Komunitní  centrum na českobudějovickém sídlišti Máj  zahájilo svou činnost v září 2014. Projektový záměr ale  vznikl  již v roce 2008, pokračoval vyhlášením architektonické soutěže (2010) a  veřejným projednáváním (2011). Stavba pak byla zahájena v roce 2013 a v létě 2014 byla dokončena.

Komunitní centrum Máj  je určeno všem generacím. V objektu najdete služby sociální péče zaměřené na děti a mládež - mateřské centrum, nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, středisko primární prevence, dále sociální poradenství - občanské poradenství a poradenství pro ženy a dívky v nouzi, a v neposlední řadě také Klub seniorů. Doplňkovou funkcí je služebna městské policie.

Více o KC Máj

 

 

 

 

 

 
 
Volnočasové aktivity pro seniory