Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Pečovatelská služba » Jak požádat o službu

Jak požádat o pečovatelskou službu pro seniory

Podkladem pro zahájení jednání se zájemcem o pečovatelskou  službu je formulář „Údaje zájemce o pečovatelskou službu“, který zájemce vyplní a předá pracovníkovi. Formulář je k dispozici ZDE

Za Pečovatelskou službu Ledax o.p.s. se jednání se zájemcem o službu účastní vedoucí střediska nebo sociální pracovník. Kontakt na jednotlivé pracovníky je ZDE

Pro samotné jednání je vhodné si s pracovníkem předem, nejlépe telefonicky, domluvit schůzku.

Jednání se zájemcem o pečovatelskou službu a podávání informací probíhá zpravidla v době mezi 8:00 až 15:00 h ve všední dny.

Jednání se zájemcem o pečovatelskou  službu se dle dohody uskutečňuje v kanceláři pracovníka nebo v domácím prostředí zájemce o službu. Jednání je možné po dohodě uskutečnit i na jiném místě, např. v nemocnici, kde je zájemce momentálně hospitalizován.

 

 

Zavolejte nám 800 22 10 22, poradíme vám nejvýhodnější službu právě pro vás či vaše blízké!
Nebo nás kontaktuje zde

Ledax o.p.s. je státem registrovaný poskytovatel sociálních služeb, což přináší seniorům a potřebným individuální přístup, odbornost, bezpečí, úctu a důvěru v těchto poskytovaných službách: domácí péči o seniorypečovatelské službě, osobní asistencidomácí ošetřovatelské a hospicové péči.