Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Třeboňské posezení v rámci projektu "SPOLU"

Třeboňské posezení v rámci projektu "SPOLU"

čtvrtek, 11. září 2014

20140829_135222

Pečovatelská služba Ledax o.p.s. poskytuje svým uživatelům kromě terénních služeb i možnost volnočasových aktivit . Některé probíhají v rámci tzv. aktivizací, ale jednotlivá střediska se podílí i na dalších akcích pro seniory.

Jednou z nich bylo  právě "Posezení s harmonikou", které společně uspořádalo středisko Pečovatelské  služby Ledax o.p.s. v Třeboni  a  Oblastní charita Třeboň . Akce proběhla v pátek 29.8. v odpoledních hodinách v Domě s pečovatelskou službou v Třeboni a jejím účelem bylo seniory pobavit a zároveň také vzájemně seznámit.

Posezení se konalo v rámci projektu „SPOLU“ a bylo financováno z grantového programu „Podpora sociálních aktivit“ města Třeboně.

Krátkou zprávu a fotografii z akce přinesl i Jindřichohradecký deník. Další fotky ze společného posezení  si můžete prohlédnout  v naší  fotogalerii

Pokud Vás zajímá co je smyslem a náplní aktivizací  více najdete ZDE 


Ledax o.p.s. je státem registrovaný poskytovatel sociálních služeb, což přináší seniorům a potřebným individuální přístup, odbornost, bezpečí, úctu a důvěru v těchto poskytovaných službách: domácí péči o seniory, pečovatelské služby, osobní asistence, domácí ošetřovatelská péče, hospicová péče