Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Štěstí s překážkou již příští neděli!

Štěstí s překážkou již příští neděli!

pátek, 16. září 2016

dsc01921

V neděli 25.09.2016 odpoledne se na náměstí Přemysla Otakara II. uskuteční již třetí ročník akce Štěstí s překážkou. Akce je společným dílem neziskových organizací, které pomáhají zejména zdravotně postiženým a handicapovaným a její základní myšlenkou je motto: "PŘIJÍMEJME ŽIVOT SE VŠEMI JEHO BARVAMI". Těšit se můžete nejen na zajímavý program na podiu, ale i na spoustu dalších překvapení a aktivit, které pro vás nachystali přímo "neziskovky".

Do služeb poskytovaných obecně prospěšnou společností Ledax o.p.s. patří i osobní asistence, takže i my se akce účastníme. Pro ty, kteří se u našeho stánku zastaví máme připravenou soutěž, kde hlavní cenou bude výborný dort od cukrářů ze CITYgastra.
Během celého odpoledne můžete u našeho stánku také potkat paralympionika Arnyho Petráčka, který se řadí na přední místa ve světovém žebříčku a drží několik evropských a světových rekordů v disciplínách 50m motýlek a 50m znak. Arny bude rozdávat autogramy a bude rozhodčím v soutěži dvojic ve slalomu s chodítkem :-).

Přijďte si s námi zasoutěžit a strávit fajn odpoledne!

Fotky z minulého ročníku ZDE