Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Seniorky upletly nedonošeným miminkům již téměř 100 párů miniponožtiček

Seniorky upletly nedonošeným miminkům již téměř 100 párů miniponožtiček

neděle, 28. června 2015

IMG_1918

Naše společnost organizuje každou středu v Klubu seniorů v Komunitním centru na Máji celodenní program. Jeho součástí je i pletení, na které se scházíme každou první středu v měsíci. A protože ženy - pletařky si přály svůj čas trávit smysluplně a užitečně, domluvila jsem se s neonatologickým oddělením českobudějovické nemocnice, že budeme plést ponožky pro nedonošená miminka.

Nadšení žen je opravdu velké a díky němu jsme v pátek 19.06. 2015 již podruhé předaly místnímu oddělení neonatologie dalších 45 párů "pidiponožtiček". Předání  prvních 49 párů proběhlo v pátek 17.04. 2015

Staniční sestru oddělení, paní  Stanislavu Adámkovou jsme potěšily a domluvily se, že kromě ponožtiček zkusíme plést i čepičky.

Ještě jednou děkuji i touto cestou všem ženám, které se na pletení ponožtiček podílely, za jejich nadšení a chuť pomáhat.

Eva Hejduková

P.S. Pokud máte doma nadbytečné zásoby vlny, které by se hodily na výše zmíněné "výrobky", pište na e-mail eva.hejdukova@ledax.cz  nebo volejte na mobil 702 008 287. Děkujeme!

Více informací o aktivitách v Komunitním centru Máj najdete v menu Volnočasové aktivity pro seniory  nebo přímo  ZDE

 
IMG_1920IMG_1911IMG_1913