Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Senior roku 2015

Senior roku 2015

čtvrtek, 6. srpna 2015

senior roku 2014

Máte ve svém okolí někoho vyjímečného v seniorském věku? Někoho o kom by se veřejnost měla rozhodně dozvědět? Pak neváhejte a přihlašte ho do projektu "Senior roku", který v letošním roce opět organizuje Nadace Charta 77 v rámci svého projektu Senzační senioři.

Cílem je morální podpora seniorů jako významné části naší společnosti a zdůraznění jejich výjimečných výkonů, počinů a prací. Jednotlivce či klub na cenu seniorského projektu Nadace Charty 77 můžete nominovat do 14. srpna 2015.

Ocenění má inspirovat seniory v jejich vlastním životě a posilovat jejich sebevědomí a sebedůvěru. Výběr oceněných a prezentace jejich práce široké veřejnosti je šancí pro postupné rozbití stereotypů v nazírání na život seniorů.
Oceněn bude nejlepší senior či seniorka a také nejlepší seniorský klub. Nominovat mohou seniorské kluby, společenské organizace, nezisková sdružení, samosprávy obcí, měst, krajů, školy všech stupňů, stálé kulturní a sportovní organizace. Nominaci může podat i jednotlivec, avšak pouze prostřednictvím výše uvedených subjektů.

O udělení ocenění rozhoduje nezávislá porota. Cena bude slavnostně vyhlášena a předána 1. října 2015 v Divadle v Dlouhé v Praze.
Více informací a přihláška ke stažení  ZDE

Foto + text  - zdroj www.sensen.cz