Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Senior roku 2014

Senior roku 2014

úterý, 12. srpna 2014

Senior roku 2013, zdroj:SenSen

Máte ve svém okolí někoho vyjímečného v seniorském věku? Někoho o kom by se veřejnost měla rozhodně dozvědět? Pak neváhejte a přihlašte ho do projektu "Senior roku", který již podruhé organizuje Nadace Charta 77 v rámci svého projektu Senzační senioři.

Cílem je morální podpora seniorů jako významné části naší společnosti a zdůraznění jejich výjimečných výkonů, počinů a prací. Jednotlivce či klub na cenu seniorského projektu Nadace Charty 77 můžete nominovat do 25. srpna 2014.

Ocenění má inspirovat seniory v jejich vlastním životě a posilovat jejich sebevědomí a sebedůvěru. Výběr oceněných a prezentace jejich práce široké veřejnosti je šancí pro postupné rozbití stereotypů v nazírání na život seniorů.
Oceněn bude nejlepší senior či seniorka a také nejlepší seniorský klub. Nominovat mohou seniorské kluby, společenské organizace, nezisková sdružení, samosprávy obcí, měst, krajů, školy všech stupňů, stálé kulturní a sportovní organizace. Nominaci může podat i jednotlivec, avšak pouze prostřednictvím výše uvedených subjektů.

Nominační období trvá do 25. srpna. O udělení ocenění rozhodne nezávislá porota.
Cena bude slavnostně vyhlášena a předána 1. října v rámci  Mezinárodního dne seniorů.
Více informací a přihláška ke stažení  ZDE

Foto - zdroj www.sensen.cz

 


Ledax o.p.s. je státem registrovaný poskytovatel sociálních služeb, což přináší seniorům a potřebným individuální přístup, odbornost, bezpečí, úctu a důvěru v těchto poskytovaných službách: domácí péči o seniory, pečovatelské služby, osobní asistence, domácí ošetřovatelská péče, hospicová péče