Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Potřebujete zajistit péči Vašim blízkým během dovolené? Obraťte se na nás!

Potřebujete zajistit péči Vašim blízkým během dovolené? Obraťte se na nás!

pátek, 24. června 2016

20130918LEDAX (92)

Je ve Vaší rodině senior nebo zdravotně postižený, kterému byste rádi zajistili odbornou péči a podporu i v době Vaší nepřítomnosti? Naše společnost nabízí svou péči všem kteří mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo postižení.

Pomůžeme s úklidem, nákupy, obědy nebo zdravotní péčí během Vaší dovolené, ale i kdykoli jindy. Poskytujme pečovatelskou službu, osobní asistenci, domácí ošetřovatelskou a hospicovou péči a pronájem zdravotnických pomůcek.  Služby se dají mezi sebou propojovat, případně je můžete využít i jednotlivě. V Českých Budějovicích a okolí poskytujeme všechny uvedené služby.

Na území Jihočeského kraje pak máme další střediska, kde poskytujeme pečovatelskou službu i pronájem zdravotnických pomůcek. V Prachaticích, Trhových Svinech a Týně nad Vltavou poskytujeme kromě výše uvedených služeb i osobní asistenci. Jednotlivá střediska i s kontakty na sociální pracovníky najdete ZDE

Rádi Vám zodpovíme Vaše případné dotazy ohledně poskytování služeb, příspěvku na péči  nebo pronájmu zdravotnických pomůcek.  Zavolejte nám na bezplatnou linku 800 22 10 22 nebo napište na sekretariat@ledax.cz

Další kontakty případně ZDE