Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Odpověď na otázku: "Kde se nachází Kavárna Emausy"

Odpověď na otázku: "Kde se nachází Kavárna Emausy"

pondělí, 10. dubna 2017

Kavárna Emausy 5_4_2017

V posledních 14 dnech jste se na nás obraceli s dotazem "Kde je vlastně Kavárna Emausy"? Vůbec nikde ji nemohu najít." „Kavárna Emausy“ je cyklus společenských setkávání se zajímavými lidmi. Scházíme se v Centru sociálních služeb Emausy na Dobré Vodě u Českých Budějovic. Není to tedy kamenná kavárna v pravém slova smyslu. V každé Kavárně vystupuje vždy jeden host, který vypráví o svém životě, práci, koníčcích. Setkání probíhají nepravidelně 1x měsíčně vždy od 15 do 17 hodin. Publikum Kavárny tvoří klienti Centra sociálních služeb Emausy, jejich rodiny, veřejnost. Vítán je každý. Prvním hostem byla paní Anna Johana Nyklová, která představila svou třetí knihu - autobiografickou - "SNĚNÍ BABKY ŤAPKY". Dalším hostem byla paní Jiřina Jungvirtová - znalkyně v oboru starožitnictví. Krátkým klavírním recitálem nás potěšila paní Kateřina Malíková s dcerkou Jasmínkou. Hostem našeho dubnového setkání byl novinář, spisovatel a cestovatel Hynek Klimek. Setkání moderuje Mirka Nezvalová.

Informace o setkáních jsou vyvěšeny na www.cssemausy.cz, www.ledax.cz. Dalším zdrojem informací o dění v Kavárně jsou Ledax NOVINY. Květnové setkání se uskuteční ve středu 10. května výjimečně od 17,30 hodin.

 
Kavárna Emausy 5_4_2017Kavárna Emausy 8_3_2017Kavárna Emausy 8_3_2017Kavárna Emausy 31_01_2017