Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Neradi čtete? Krátká videa přibližují naše služby.....

Neradi čtete? Krátká videa přibližují naše služby.....

sobota, 13. února 2016

20130918LEDAX (92)

Společnost Ledax o.p.s. poskytuje registrované terénní sociální služby i volnočasové aktivity pro seniory. Co vše si pod tím můžete představit? Jak v reálu vypadá den pečovatelky nebo osobní asistentky resp. pomoc u uživatele (seniora)? A co se skrývá pod pojmem Senior Point či Komunitní centrum? To vše Vám přiblíží krátká videa a reportáže.

V  reportáži ZDE se dozvíte co pečovatelská služba nebo osobní asistence může svým uživatelům nabídnout, jak přibližně služby vypadají a také kde se používá sazba na hodinu a kde tzv. "úkonová" sazba.

Podrobný rozpis úkonů a cen pak najdete v Sazebníku (ceníku) pečovatelské služby  nebo v Sazebníku (ceníku) osobní asistence. Informace o poskytování Domácí ošetřovatelské a hospicové péče Ledax o.p.s , která poskytuje zdravotnické úkony a její ceny jsou k dispozici  ZDE. Pokud potřebujete zapůjčit chodítko, vozík, elektrickou polohovací postel nebo  pomůcky, které zabraňují proleženinám (tzv. antidekubitní pomůcky), obraťte se na naši službu Pronájem zdravotnických pomůcek.

Volnočasové aktivity poskytujeme v rámci Klubu R51plus, v Komunitním centru na českobudějovickém sídlišti Máj a poradenství pak v rámci služeb Senior Pointu.

Klub R51 plus a jeho aktivity najdete ZDE, pro představu o konkrétní podobě Klubu nahlédněte do proběhlých setkání za rok 2016, 2015 či dřívějších.

V Komunitním centru na Máji zajišťujeme program každou středu, video ze Dne otevřených dveří v Komunitním centru ZDE

Senior Point je místem, kam si senioři mohou jít pro radu či pomoc, v současné době jsou v provozu dva  Senior Pointy, jeden v Riegrově 51 a druhý v Poradenském centru (Komunitním centru) na sídlišti Máj.  Video ze slavnostního otevření Senior Pointu v Riegrově 51 najdete ZDE
Reportáž ze Senior Pointu v Riegrově 51 ZDE

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonu 606 723 225 nebo na e-mailu: sekretariat@ledax.cz