Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Nadšené pletařky nazahálí ani o prázdninách

Nadšené pletařky nazahálí ani o prázdninách

pátek, 12. srpna 2016

IMG_2949

Téměř 140 párů ponožtiček předaly neonatologickému oddělení místní nemocnice nadšené pletařky z Klubu seniorů v KC Máj. Myšlenka na pletení pro miminka vznikla již před více než rokem a ujala se. A tak se každou první středu v měsíci scházejí v Klubu seniorů ženy nadšené pro pletení a háčkování a tvoří věci pro radost i užitek.

Dávají tak své zálibě smysl a jak dodává jedna z nich: " Ten pocit, že pomáhám mě hřeje u srdíčka". Letos svůj um  ženy - pletařky ještě vylepšily o miničepičky :-) a tak jsme ve čtvrtek 11. 08. 2016 předávaly 30 čepiček a víc než 30 párů "pidiponožtiček".

V  dubnu a červnu 2015 jsme předávaly téměř 100 párů ponožtiček, více se dočtete ZDE

V loňském roce se zase díky tvůrčímu nadšení a píli podařilo udělat radost pod vánočním stromečkem několika rodinám s dětmi v rámci akce Upletená radost na kterou ženy tvořily během celého podzimu. Nezbývá, než dodat, že všem zúčastněným patří velký dík.

A pokud máte náhodou doma nadbytečné zásoby vlny, které bychom mohly využít na naše pletařské aktivity, pište na e-mail eva.hejdukova@ledax.cz  nebo volejte na mobil 702 008 287. Děkujeme!

Eva Hejduková

Více o aktivitách v Komunitním centru Máj najdete v menu Volnočasové aktivity pro seniory  nebo přímo ZDE
Jsme pro vás i na facebooku