Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Na prvním setkání Klubu R51plus se sešlo 51 + 2 hosté

Na prvním setkání Klubu R51plus se sešlo 51 + 2 hosté

pátek, 8. listopadu 2013

P1030883

Velmi pohodová atmosféra provázela první setkání nového Klubu R51 plus. Příjemným překvapením byla vysoká účast, která snad i do budoucna naznačuje, že klub podobného typu je žádaným a potřebným. Hlavní hosté, Dana a Hanka Verzichovy, svým poutavým vyprávěním o cestování po Jižní Americe zaujaly natolik, že se setkání protáhlo o několik desítek minut.

Pochvalu sklidilo i před - vánoční občerstvení z restaurace City gastro -  možnost objednat si  vánoční cukroví nebo přímo vánoční catering je, zejména pro nás ženy, variantou jak  ušetřit  čas při předvánočním shonu. Přeměna mladé slečny v dámu připravenou na plesovou sezónu v podání Institutu lékařské kosmetiky a nebo malý recept na relaxaci od čarodějky Moigy, byli pak dalším příjemným "střípkem" do  mozaiky našeho pestrého večera.
Organizátora akce, společnost Ledax o.p.s., představila přímo její ředitelka, Ing. Irena Lavická, která popsala možnosti a způsoby, kterými je společnost nápomocna při péči o Vaše blízké v domácím prostředí.

Další setkání Klubu se bude konat první prosincové úterý, 3.12., tentokrát od 18:00.

Přesný program zveřejníme v nejbližších dnech na našich webových stránkách.

Těšíme se na Vás!

 
_malý