Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Máte problémy se sousedem nebo smlouvou z předváděcího zájezdu? Potřebujete poradit?

Máte problémy se sousedem nebo smlouvou z předváděcího zájezdu? Potřebujete poradit?

čtvrtek, 21. srpna 2014

IMG_1327

Trápí vás sousedské problémy nebo jste se zúčastnili předváděcího zájezdu a nevíte jak zrušit nevýhodnou smlouvu? Dostali jste se do nepříjemné finanční tísně? Občanská poradna při Jihočeské rozvojové o.p.s. vám pomůže s otázkami týkajícími se celého spektra občanského práva.

Do poradny můžete zajít pro informaci, radu i aktivní pomoc (při vyplňování formulářů, psaní dopisů a podání, pomoc s výpočty, apod.). Ještě předtím však zkuste navštívit webové stránky, kde v  rubrice časté dotazy  můžete najít prvotní řešení či návod na řešení  vašeho problému, ať už se týká oblasti sociální, spotřebitelské, dluhové a dalších.

Více o činnosti poradny najete na  webových stránkách www.jihoceskarozvojova.cz

Občanská poradna, stejně jako další organizace řešící různé životní situace a problémy, patří pod společnost Jihočeská rozvojová o.p.s. (JR). JR je obecně prospěšná společnost, nezisková organizace zabývající se mnoha aktivitami .

Na nových webových stránkách, které společnost spustila tento týden najdete třeba právě výše zmíněnou Občanskou poradnu, poradenské služby pro rodinu, mediační centrum DOHODA    nebo např.  Dluhového poradce  (poradenství v nepříznicé finanční situaci, exekuce apod.).

Pokud na webových stránkách nenajdete potřebné informace, kontaktujte ředitelku společnosti  Mgr. Miloslavu Hanouskovou nebo přímo některého z poradců ZDE