Ledax o.p.s. – pečovatelská služba a další péče o seniory » Novinky » Máte problémy se sousedem nebo smlouvou z předváděcího zájezdu? Potřebujete poradit?

Máte problémy se sousedem nebo smlouvou z předváděcího zájezdu? Potřebujete poradit?

čtvrtek, 14. července 2016

riegrova 51

Trápí vás sousedské problémy nebo jste se zúčastnili předváděcího zájezdu a nevíte jak zrušit nevýhodnou smlouvu? Dostali jste se do nepříjemné finanční tísně? Občanská poradna při Jihočeské rozvojové o.p.s. vám pomůže s otázkami týkajícími se celého spektra občanského práva.

Do poradny můžete zajít pro informaci, radu i aktivní pomoc (při vyplňování formulářů, psaní dopisů a podání, pomoc s výpočty, apod.). Ještě předtím však zkuste navštívit webové stránky, kde v  rubrice časté dotazy  můžete najít prvotní řešení či návod na řešení  vašeho problému, ať už se týká oblasti sociální, spotřebitelské, dluhové a dalších.

Na webových stránkách www.jihoceskarozvojova.cz  najdete kompletí přehled nabízených služeb. Kromě výše zmíněné Občanské poradny  také např. poradenské služby pro rodinu, mediační centrum DOHODA  nebo  Dluhového poradce  (poradenství v nepříznicé finanční situaci, exekuce apod.).

Pro lepší dostupnost služeb občanské poradny byly tento týden nově upraveny konzultační hodiny,
více najdete ZDE

Více o možnostech konzultací a kontakty přímo na některého z poradců najdete ZDE